Jesteśmy rodzinną firmą istniejącą na rynku od 1989 roku. Przez ten czas zdobywaliśmy doświadczenia, a nasze produkty dotarły do tysięcy nabywców.
Zaopatrujemy w odzież roboczą, sprzęt ochrony osobistej, rękawice robocze i obuwie ponad 2000 hurtowni i zakładów pracy. Import towarów ze Szwecji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Austrii, Holandii, Pakistanu i Chin, własna produkcja odzieży roboczej i specjalistycznej ochronnej oraz obuwia roboczego i ochronnego, pozwala nam na zagwarantowanie klientom najwyższej jakości bezpośrednio nadzorowanej przez naszą firmę, przy jednoczesnym zachowaniu najniższych cen.
Ponadto posiadamy wyłączność handlową na obuwie robocze i ochronne wiodących producentów zachodnich i krajowych.
Za największy atut uważamy możliwość dostosowania naszych produktów do potrzeb i wymagań Klienta.
Z uwagi na posiadane przez nas zasoby magazynowe i własny park samochodowy każdy z klientów na terenie kraju obsługiwany jest kompleksowo w ciągu 24 godzin.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców produkujemy także odzież według wzornictwa na życzenie z haftami i nadrukami.
Przeszkolona kadra zapewnia profesjonalną obsługę, a także fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiednich środków ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy.
Aby sprostać wymaganiom stawianym przez współczesny rynek charakteryzujemy się elastycznością i otwartością na współpracę.